هی! 
میدونم خیلی وقته ننوشتم درواقع من خیلی وقته نمیتونم خوب بنویسم برای همین اینجا خالیه و بعید بدونم دیگه کسی اینورا بیاد.
ولی باید این حرفا رو بزنم.
صادق باشم باهاتون؟ من همه مدل شخصیتی رو تو مدرسه تجربه کردم
کسی که یه گوشه میشنیه و بقیه مسخره اش میکنن
کسی که همه بچه ها دور شن و قبولش دارن
کسی که با معلما بحث داره
کسی که میره رو سقف نماز خونه
همش همشو داشتم و تجربه کردم و خوب میدونم امسال چه موقعیتی قراره داشته باشم برای همین اومدم تا بنویسم.
میدونید مدرسه برای خیلیا جهنمه نه صرفا برای اینکه درسشون بده یا معلما باهاشون بدن یا از امتحان خوششون نمیاد یا هیچی از ریاضی نمیفهمن.
(نه اینکه اینا دلیلش نباشه چرا اینا هم هست) اره ممکنه برای شماهام جهنم باشه حالتون از مدرسه بهم میخوره.
خیلیا هرروز شبا نمیخوابن و گریه میکنن و صبح با چشمای پف کرده میان سر کلاس و وقتی برمیگردن خونه شروع میکنن به گریه کردن فقط بخاطر حس های که مدرسه بهشون میده.
درسته نظام اموزشی افتضاحه، نود درصد معلما هیچی یاد نمیدن من همه ی اینا رو میدونم شماهاهم میدونید.
ولی ازتون یه خواهش دارم مدرسه رو غیرقابل تحمل تر از این نکنید.
از ادمی خوشتون نمیاد؟ باشه نادیده اش بگیرید و همین.
نه با دست تو اکیپتون نشونش ندید، درموردش حرف نزنید، جک نسازید. نه، نیایذ تو صورتش بگید که جات اینجا نیست، بهش نگید حرف های آزاردهنده نزنید. 
بهتون قول میدم اون هرثانیه داره تو ذهنش خودشو سرزنش میکنه.
میخوایذ ذعوای که شروع کردیدو تموم کنید؟ به طرف بگید، به معلما نگید، سختش نکنید برای اینکه به نفع خودتون تموم شه دروغ نکنید.
همجنسگراها کثیفن؟ از ترنسا متنفرید؟ قبول، حتی نمیخوام عقیده اتونو عوض کنید فقط پیکسل اونای که حمایت میکننو تو سطل نندازید اونا براشون ارزشمنده.
میخواید دوستاتونو لمس کنید؟ به من ربطی نداره فقط بهشون نگنید "اگه کاری میکنم دست خودم نیست عاخه من بینم"
و حتی جرئت نکنید با جمله های عاشقانه گفتن با کسی دوست شید چون این خیلی قشنگ به نظر میرسه. بله برای یه نفر خیلی روش دوستیه قشنگه ولی برای پنج نفر همینا رو میگید؟ نه این بازی کرذن با احساسات بقیه اس.
از گربه ها بدتون میاد؟ سمتشون نرید. وقتی یکی دست میزنه "کثیف" خطابش نکنید.
بوفه اتون اگه گرون میفروشه غر نزنید، نخرید ازش، و اگه میخرید تو کلاس برای نقد نگید"مردم منتظرن یه چیزی گرون شه تا بخرن مشکل از مردمه نه دولت"
اگه کسی رفتار غیر عادی نشون داد و اذییتون کرد نادیده اش بگیرید خواهش میکنم خواهش میکنم باهاش طوری رفتار نکنید که این رفتاراش تشدید شه.
و جهت اطلاعتون کسی که مشکل روحی داره، ممکنه توهم بزنه، وسط کلاس بزنه زیر گریه، تمام زنگ تفریحا خودشو تو دستشویی حبس کنه و هرکاری بکنه همچنان مثل شماهاس.
میتونه درس بخونه حتی میتونه از شما بهتر نمره بگیره، بهتر مقاله تحویل بده، برای همینکه اومده مدرسه.
بهش نگید " با این وضعیتت جات اینجا نیست" " تو واقعا میایی مدرسه؟ ادرس امین ابادو بدم؟" "پیش روانپزشک میری؟"
اون خودش به اندازه ی کافی حس بد داره، انتظار نداره بهترش کنید فقط نادیده اش بگیرید و حس بدتری ندید، خواهش میکنم ازتون.
و اگه دیدید یه همچین اتفاقی افتاده خواهش میکنم ساکت نمونید و نزارید ادامه پیدا کنه.
ممنون که خوندید.

مثل شعری که شاعرشو فقط به یاد میارم

چیزهای که بهم ربط نداره رو بهم ربط بدیم، مثل خودمون

بیاید این داستان برای شماست.

مدرسه رو غیرقابل تحمل تر از این نکنید.

منم مثل هزاران نفر دیگر

داستان بعدی.

تو ,مدرسه ,رو ,نکنید ,اگه ,خواهش ,خواهش میکنم ,نادیده اش ,اش بگیرید ,مدرسه رو ,رو غیرقابل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لیدی باگ جرعه جرعه جآن picofiles ojdaanesh 19823719 مونولوگ شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس گیلان 108301789 آموزش و پرورش مجازی broo2music